previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Podsumowanie sezonu 2019

Podsumowując pierwszy sezon nowo otwartego campingu Zimne Wody w Bydgoszczy, możemy z wielką przyjemnością stwierdzić iż wielu turystów odwiedziło nasze miasto, a co najważniejsze wyjechało z niego z ogromnym uśmiechem na twarzy. Większość naszych gości utwierdziła nas w przekonaniu, że nasze miasto Bydgoszcz jest bardzo urokliwe, przy czym potrafi zapewnić różnorodność atrakcji oraz możliwość aktywnego spędzenia kilku dni w jego obrędbie, co nas jako firma zajmująca się turystyka bardzo satysfakcjonuje. Mamy ogromna nadzieje ze przyszły rok, oraz lata kolejne będą tylko lepsze, a chęci współpracy firm turystycznych pozwolą nam poszerzyć ofertę turystyczna naszego miasta.

Korzystając z okazji chcieli byśmy podziękować wszystkim firmą i znajomym, którzy przyczyniają się do rozbudowywania Campingu Zimne Wody, oraz turystyki w mieście Bydgoszcz.

Do zobaczenia w sezonie 2020.

ul. Toruńska 155
85-880 Bydgoszcz
+48 669-323-033
biuro@zimnewody.com

Facebook