previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Bydgoszcz w plebiscycie European Best Destinations!

Miło nam usłyszeć, że nasze miasto Bydgoszcz zostało nominowane w plebiscycie na „Najlepszy Europejski cel podróży 2020” organizowanym przez portal europeanbestdestinations.com
Jako jedyne Polskie miasto nominowane w roku 2020, mamy przyjemność konkurować z miastami, które od lat odwiedzane są przez miliony turystów, mowa tutaj o miastach takich jak Ateny, Berlin, czy też Rzym.

W głosowaniu bierze udział 20 miast turystycznych, na które każdy może oddać swój głos, czego efektem może być przyciągniecie turystów z całego świata. W zeszłym roku do plebiscytu nominowane zostało miasto Poznań i z wynikiem 43 tysięcy głosów zajęło 5 miejsce z dwudziestu konkurujących miast, dzięki czemu względem statystyk liczba turystów zwiększyła się  o 15%, a więc jest o co walczyć.
Dlatego też zachęcamy do głosowania na nasze miasto Bydgoszcz i oczywiście trzymamy kciuki!

Głosowanie na stronie: https://www.europeanbestdestinations.com/

ul. Toruńska 155
85-880 Bydgoszcz
+48 669-323-033
biuro@zimnewody.com

Facebook